טיסות ומבצעים חדשים

פעמים רבות, כאשר רוצים לטוס לחו"ל, השאיפה היא למצוא את הדיל הזול ביותר. עם זאת, רבים יודעים כי בכל הקשור לטיסות לחו"ל, המחיר יכול לסנוור ולפגום בהזמנה איכותית שתתאים לדרישות. אם כן, כיצד ניתן לזהות מבצע איכותי ומתי כדאי להזמין אותו?

הקריטריונים לנופש מהנה

לכל אחד יש את הדרישות האישיות שלו עבור נופש מהנה במיוחד. ישנם כאלו המעדיפים להגיע אל מלון, להשכיר רכב ולצאת מהמלון לטייל כל יום במקום אחר, אחרים יעדיפו לעבור בין מלונות או אפילו לישון באוהל, ולעומת זאת ישנם רבים המעדיפים להגיע אל מלון הכל כלול, בו יוכלו לאכול, לבלות וליהנות מבלי לצאת מהמתחמים הרבים שבמלון. מהסיבה הזאת, מה שצריך לעשות לפני שמתחילים לחפש מבצעים או מלונות, זה לברר את הקריטריונים האישיים לחופשה מוצלחת. לאחר קבלת ההחלטה, מגיע הרגע לבדוק את המבצעים השונים.

מהפכה אינטרנטית

האינטרנט הביא איתו מהפיכה של ממש בעולם התיירות – כיום, לא צריך להגיע אל משרד נסיעות או לחכות זמן רב בטלפון בכדי להגיע אל המוקדנים, וגם לא חייבים להקשיב לתיאורים של הנציגים לגבי אופי המלון – כיום כל מה שצריך הוא להיכנס אל האינטרנט, לחפש את היעד המועדף ולמצוא את הדיל המשתלם ביותר בתוספת תמונות של המלון, הסברים, המלצות, ביקורות ועוד.

בעקבות זאת, גם אופי המכירה השתנה, וכיום ניתן בלחיצת כפתור לבצע את כל הפעולות, כולל הזמנת טיסה, מלון ואפילו השכרת רכב. כעת, כאשר הכול נגיש ופשוט יותר עבור הצרכן, חברות התעופה, משרדי הנסיעות והמלונות צריכים לעבוד קשה יותר בכדי לזכות בהעדפה על פני השאר, וחגיגת המבצעים מתחילה.

ברגע האחרון

האינטרנט גרם למושג "הדקה ה-90" להיות הממשי ביותר אי פעם, וכיום, בכדי להתעדכן במחיר המשתנה של החבילה, כל מה שצריך לעשות הוא ללחוץ על "רענן" בדפדפן ולראות את המחירים משתנים בהתאם לכמות המקומות שנשארו וכן גם מועד הטיסה המתקרב.

פעמים רבות, המחירים של חבילות נופש, טיסות ומקומות במלונות ירדו באופן משמעותי ככל שהמועד יגיע. בסופו של דבר, השאיפה של כל עסק תיירותי הוא למלא את הטיסות והמקומות במלונות ולכן כאשר המגיע מועד הטיסה או תאריך בו המלון ריק, המחירים עשויים לרדת.

להזמין חופשה

בכדי ליהנות מהעובדה שהמחירים יורדים לקראת מועד הנופש, צריך להיות זהירים. מצד אחד, באמצעות המתנה סבירה, ניתן להשיג את אותה חבילה במחיר נמוך יותר, אך מצד שני, במידה והחבילה מבוקשת באופן יחסי, ייתכן ויאזלו המקומות עד לרגע ההזמנה.

בכדי לא לפספס את החבילות הטובות באמת לאחר שכבר החלטתם לצאת לחופשה, כדאי לזכור כי בתקופות כמו חודשי הקיץ או החגים, ישנם נופשים רבים יותר ולכן קשה לתפוס חבילה מבוקשת במחיר נמוך במיוחד, אם כי אפשרי תמיד. מומלץ לחפש מגוון חבילות לשבוע לפני הטיסה, לצפות מתי המחיר יורד למינימום ולנסות להזמין על פי התוצאות מהשבוע הקודם. טיסה מהנה.


*